Szanowni Państwo!

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że utworzyliśmy system wielokrotnego oferowania nieruchomości pod nazwą GRUPA PREMIUM. Zawierając umowę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości z jedną z firm GRUPY PREMIUM udostępniacie Państwo swoją ofertę sprzedaży nieruchomości bądź wynajmu nieruchomości wszystkim  pośrednikom w obrocie nieruchomościami , oszczędzając tym samym czas i konieczność spotykania się z wieloma biurami nieruchomości, a ponadto zwiększacie szanse na szybką i skuteczną sprzedaż mieszkania, domu lub działki.

Rynek nieruchomości funkcjonował w naszym kraju bez względu na panujące systemy rządzenia. W okresie przed transformacją ustrojową sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym określano jako „spekulację”. Państwo kierując polityką prawną ograniczało prawo własności, chcąc bezwzględnie decydować o prawie każdym ruchu na rynku nieruchomości.

Po 1989 r. spontanicznie zaczęły powstawać agencje nieruchomości, przyjmując w znacznej większości amerykański model wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Czas pokazał, że model który sprawdził się w Stanach Zjednoczonych nie sprawdził się w polskich realiach gospodarczych, a przenoszone zza oceanu techniki sprzedaży nieruchomości nie sprawdzały się w mentalnie innych społeczeństwach.

Przez ostatnich 20 lat wykonujący zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami ukształtowali własny, lokalny system pracy , a szczególnie na Podlasiu oparty na jak najszerszym zakresie obsługi klienta i jakości -  śmiemy twierdzić, że w latach 90-tych taki sposób obsługi przejęli od nas pośrednicy nieruchomości z innych regionów kraju.

System pod nazwą GRUPA PREMIUM jest dziełem naszych myśli uwzględniających wieloletnie doświadczenie zawodowe i realia podlaskiego rynku nieruchomości i jest utworzony dla Państwa.

Głównym założeniem GRUPY PREMIUM jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Działamy szybko i efektywnie. Jesteśmy skuteczni.

Sprawdźcie nas! Zapraszamy do naszych biur.

Szanowne Panie i Panowie - pośrednicy w obrocie nieruchomościami.

System wielokrotnego oferowania nieruchomości GRUPA PREMIUM jest systemem otwartym na każdą osobę wykonującą działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami  – zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku: