Lista ofert

220 000 zł
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Zalesiany
Turośń Kościelna, Zalesiany
Powierzchnia: 1 364,00 m2
Cena/m2: 161,29 zł
ALT-GS-1264

Notatnik
299 000 zł
działka na sprzedaż - Bielsk Podlaski (gw), Brześcianka
Bielsk Podlaski (gw), Brześcianka
Powierzchnia: 53 998,00 m2
Cena/m2: 5,54 zł
ALT-GS-1262

Notatnik
350 000 zł
działka na sprzedaż - Nowy Dwór, Bieniowce-Kolonia
Nowy Dwór, Bieniowce-Kolonia
Powierzchnia: 21 300,00 m2
Cena/m2: 16,43 zł
ALT-GS-1260

Notatnik
125 000 zł
działka na sprzedaż - Sokółka (gw), Pawełki
Sokółka (gw), Pawełki
Powierzchnia: 8 283,00 m2
Cena/m2: 15,09 zł
ALT-GS-1259

Notatnik
110 000 zł
działka na sprzedaż - Knyszyn
Knyszyn
Powierzchnia: 879,00 m2
Cena/m2: 125,14 zł
AGP-GS-3557

Notatnik
99 000 zł
działka na sprzedaż - Gródek, Borki
Gródek, Borki
Powierzchnia: 1 499,00 m2
Cena/m2: 66,04 zł
ALT-GS-1230

Notatnik
78 180 zł
działka na sprzedaż - Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Powierzchnia: 1 190,00 m2
Cena/m2: 65,70 zł
ALT-GS-1223

Notatnik
129 000 zł
działka na sprzedaż - Narewka, Nowa Łuka, Podleśna
Narewka, Nowa Łuka, Podleśna
Powierzchnia: 1 129,00 m2
Cena/m2: 114,26 zł
EM4-GS-709

Notatnik

rozumiem