Lista ofert

196 440 zł
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
Powierzchnia: 1 637,00 m2
Cena/m2: 120,00 zł
APG-GS-1417

Notatnik
185 000 zł
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany
Zabłudów (gw), Kuriany
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 185,00 zł
APG-GS-1415

Notatnik
159 000 zł
działka na sprzedaż - Mielnik, Osłowo
Mielnik, Osłowo
Powierzchnia: 5 303,00 m2
Cena/m2: 29,98 zł
AGP-GS-3596

Notatnik
70 000 zł
działka na sprzedaż - Szudziałowo, Wierzchlesie
Szudziałowo, Wierzchlesie
Powierzchnia: 819,00 m2
Cena/m2: 85,47 zł
EM4-GS-770

Notatnik
1 120 000 zł
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Kwiatowa
Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Kwiatowa
Powierzchnia: 4 000,00 m2
Cena/m2: 280,00 zł
ALT-GS-1394

Notatnik
180 000 zł
działka na sprzedaż - Sokółka (gw), Planteczka
Sokółka (gw), Planteczka
Powierzchnia: 20 360,00 m2
Cena/m2: 8,84 zł
EM4-GS-767

Notatnik
299 000 zł
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Sochonie
Wasilków (gw), Sochonie
Powierzchnia: 954,00 m2
Cena/m2: 313,42 zł
DSN-GS-114

Notatnik
260 000 zł
działka na sprzedaż - Hajnówka, Dubiny
Hajnówka, Dubiny
Powierzchnia: 7 400,00 m2
Cena/m2: 35,14 zł
DSN-GS-113

Notatnik

rozumiem