Offers list

196 440 zł
parcel for sale - Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
Turośń Kościelna, Baciuty-Kolonia
Size: 1 637,00 m2
Price/m2: 120,00 zł
APG-GS-1417

Notepad
185 000 zł
parcel for sale - Zabłudów (gw), Kuriany
Zabłudów (gw), Kuriany
Size: 1 000,00 m2
Price/m2: 185,00 zł
APG-GS-1415

Notepad
159 000 zł
parcel for sale - Mielnik, Osłowo
Mielnik, Osłowo
Size: 5 303,00 m2
Price/m2: 29,98 zł
AGP-GS-3596

Notepad
70 000 zł
parcel for sale - Szudziałowo, Wierzchlesie
Szudziałowo, Wierzchlesie
Size: 819,00 m2
Price/m2: 85,47 zł
EM4-GS-770

Notepad
1 120 000 zł
parcel for sale - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Kwiatowa
Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Kwiatowa
Size: 4 000,00 m2
Price/m2: 280,00 zł
ALT-GS-1394

Notepad
180 000 zł
parcel for sale - Sokółka (gw), Planteczka
Sokółka (gw), Planteczka
Size: 20 360,00 m2
Price/m2: 8,84 zł
EM4-GS-767

Notepad
299 000 zł
parcel for sale - Wasilków (gw), Sochonie
Wasilków (gw), Sochonie
Size: 954,00 m2
Price/m2: 313,42 zł
DSN-GS-114

Notepad
260 000 zł
parcel for sale - Hajnówka, Dubiny
Hajnówka, Dubiny
Size: 7 400,00 m2
Price/m2: 35,14 zł
DSN-GS-113

Notepad

accept