Lista ofert

550 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Powierzchnia: 2 192,00 m2
Cena/m2: 250,91 zł
ALT-GS-1418

Notatnik
285 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Powierzchnia: 1 292,00 m2
Cena/m2: 220,59 zł
ALT-GS-1417

Notatnik
265 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Radosna
Supraśl (gw), Ciasne, Radosna
Powierzchnia: 900,00 m2
Cena/m2: 294,44 zł
ALT-GS-1416

Notatnik
146 400 zł
działka na sprzedaż - Dobrzyniewo Duże, Chraboły
Dobrzyniewo Duże, Chraboły
Powierzchnia: 1 220,00 m2
Cena/m2: 120,00 zł
AGP-GS-3604

Notatnik
194 000 zł
działka na sprzedaż - Grabówka (gw), Sobolewo
Grabówka (gw), Sobolewo
Powierzchnia: 970,00 m2
Cena/m2: 200,00 zł
AGP-GS-3602

Notatnik
377 624 zł
działka na sprzedaż - Zabłudów, Bielska
Zabłudów, Bielska
Powierzchnia: 3 631,00 m2
Cena/m2: 104,00 zł
EM4-GS-771

Notatnik
40 000 zł
działka na sprzedaż - Łapy (gw), Gąsówka-Skwarki
Łapy (gw), Gąsówka-Skwarki
Powierzchnia: 6 003,00 m2
Cena/m2: 6,66 zł
AGP-GS-3601

Notatnik
80 000 zł
działka na sprzedaż - Sokoły, Dworaki-Staśki
Sokoły, Dworaki-Staśki
Powierzchnia: 15 800,00 m2
Cena/m2: 5,06 zł
AGP-GS-3600

Notatnik

rozumiem