Lista ofert

339 000 zł
video
dom na sprzedaż - Jasionówka, Czarnystok
Jasionówka, Czarnystok
Powierzchnia: 350,00 m2
Cena/m2: 968,57 zł
AGP-DS-3514

Notatnik
157 000 zł
dom na sprzedaż - Szudziałowo, Sukowicze
Szudziałowo, Sukowicze
Powierzchnia: 60,00 m2
Cena/m2: 2 616,67 zł
Pokoje: 2 pokoje
EM4-DS-642

Notatnik
190 000 zł
dom na sprzedaż - Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Powierzchnia: 70,00 m2
Cena/m2: 2 714,29 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-DS-3425

Notatnik
2 999 000 zł
dom na sprzedaż - Białystok, Centrum
Białystok, Centrum
Powierzchnia: 240,00 m2
Cena/m2: 12 495,83 zł
Pokoje: 4 pokoje
APG-DS-1153

Notatnik
670 zł
dom na wynajem - Białystok, Jaroszówka
Białystok, Jaroszówka
Powierzchnia: 60,00 m2
Cena/m2: 11,17 zł
AGP-DW-3413

Notatnik
300 000 zł
dom na sprzedaż - Brańsk
Brańsk
Powierzchnia: 70,00 m2
Cena/m2: 4 285,71 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-DS-3325

Notatnik
5 200 zł
dom na wynajem - Choroszcz (gw), Porosły
Choroszcz (gw), Porosły
Powierzchnia: 180,00 m2
Cena/m2: 28,89 zł
Pokoje: 6 pokoi
AGP-DW-3204

Notatnik
930 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Żółtki-Kolonia
Choroszcz (gw), Żółtki-Kolonia
Powierzchnia: 110,00 m2
Cena/m2: 8 454,55 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-DS-3149

Notatnik

rozumiem