Lista ofert

2 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Jurowiecka
Białystok, Centrum, Jurowiecka
Powierzchnia: 46,00 m2
Cena/m2: 43,48 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MW-1438

Notatnik
895 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
Białystok, Centrum, Św. Rocha
Powierzchnia: 52,60 m2
Cena/m2: 17 015,21 zł
Pokoje: 3 pokoje
ALT-MS-1445

Notatnik
797 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
Białystok, Centrum, Św. Rocha
Powierzchnia: 45,71 m2
Cena/m2: 17 436,01 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1443

Notatnik
1 500 zł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk
Białystok, Antoniuk
Powierzchnia: 42,00 m2
Cena/m2: 35,71 zł
Pokoje: 2 pokoje
AGP-MW-3616

Notatnik
398 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Powierzchnia: 37,50 m2
Cena/m2: 10 613,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1442

Notatnik
985 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
Białystok, Centrum, Św. Rocha
Powierzchnia: 56,49 m2
Cena/m2: 17 436,71 zł
Pokoje: 3 pokoje
ALT-MS-1441

Notatnik
340 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna
Białystok, Marczuk, Spokojna
Powierzchnia: 26,63 m2
Cena/m2: 12 767,56 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1436

Notatnik
370 500 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Marczuk, Spokojna
Białystok, Marczuk, Spokojna
Powierzchnia: 31,23 m2
Cena/m2: 11 863,59 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1435

Notatnik

rozumiem