Lista ofert

438 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
Powierzchnia: 47,37 m2
Cena/m2: 9 246,36 zł
Pokoje: 3 pokoje
APG-MS-1434

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Wasilków, Nadawki
Wasilków, Nadawki
Powierzchnia: 47,00 m2
Cena/m2: 11 914,89 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-MS-3612

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Powierzchnia: 45,20 m2
Cena/m2: 108,41 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MW-1429

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Słoneczny Stok, Upalna
Białystok, Słoneczny Stok, Upalna
Powierzchnia: 42,80 m2
Cena/m2: 9 322,43 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1425

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Juchnowiec Kościelny, Kleosin, Kraszewskiego
Juchnowiec Kościelny, Kleosin, Kraszewskiego
Powierzchnia: 56,00 m2
Cena/m2: 37,50 zł
Pokoje: 3 pokoje
ALT-MW-1424

Notatnik
337 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 32,13 m2
Cena/m2: 10 488,64 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1431

Notatnik
339 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 32,30 m2
Cena/m2: 10 495,36 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1430

Notatnik
389 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 37,78 m2
Cena/m2: 10 296,45 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1429

Notatnik

rozumiem