Lista ofert

240 000 zł
video
działka na sprzedaż - Sokółka (gw), Lipina
Sokółka (gw), Lipina
Powierzchnia: 3 001,00 m2
Cena/m2: 79,97 zł
AGP-GS-3593

Notatnik
689 000 zł
działka na sprzedaż - Choroszcz, Nowosiółki, Chmielna
Choroszcz, Nowosiółki, Chmielna
Powierzchnia: 3 461,00 m2
Cena/m2: 199,08 zł
EM4-GS-761

Notatnik
350 000 zł
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Dzikie
Choroszcz (gw), Dzikie
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 350,00 zł
DSN-GS-112

Notatnik
300 000 zł
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Łąkowa
Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Łąkowa
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 300,00 zł
ALT-GS-1359

Notatnik
363 300 zł
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Zabłudów-Kolonia
Zabłudów (gw), Zabłudów-Kolonia
Powierzchnia: 3 633,00 m2
Cena/m2: 100,00 zł
ALT-GS-1358

Notatnik
73 000 zł
video
działka na sprzedaż - Białystok, Jaroszówka
Białystok, Jaroszówka
Powierzchnia: 340,00 m2
Cena/m2: 214,71 zł
AGP-GS-3587

Notatnik
398 000 zł
działka na sprzedaż - Zwierzyniec (gw)
Zwierzyniec (gw)
Powierzchnia: 1 008,00 m2
Cena/m2: 394,84 zł
DSN-GS-109

Notatnik
140 000 zł
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Baciuty
Turośń Kościelna, Baciuty
Powierzchnia: 3 700,00 m2
Cena/m2: 37,84 zł
APG-GS-1387

Notatnik

rozumiem