Lista ofert

339 000 zł
video
dom na sprzedaż - Jasionówka, Czarnystok
Jasionówka, Czarnystok
Powierzchnia: 350,00 m2
Cena/m2: 968,57 zł
AGP-DS-3514

Notatnik
339 000 zł
video
obiekt na sprzedaż - Jasionówka, Czarnystok
Jasionówka, Czarnystok
Powierzchnia: 350,00 m2
Cena/m2: 968,57 zł
AGP-BS-3513

Notatnik
350 000 zł
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Przemysłowa
Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Przemysłowa
Powierzchnia: 1 137,00 m2
Cena/m2: 307,83 zł
ALT-GS-1135

Notatnik
270 000 zł
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Zalesiany
Turośń Kościelna, Zalesiany
Powierzchnia: 824,00 m2
Cena/m2: 327,67 zł
AGP-GS-3512

Notatnik
760 000 zł
działka na sprzedaż - Bielsk Podlaski (gw), Widowo, Białowieska
Bielsk Podlaski (gw), Widowo, Białowieska
Powierzchnia: 10 926,00 m2
Cena/m2: 69,56 zł
EM4-GS-673

Notatnik
595 000 zł
lokal na sprzedaż - Białystok, Centrum
Białystok, Centrum
Powierzchnia: 64,00 m2
Cena/m2: 9 296,88 zł
Pokoje: 3 pokoje
APG-LS-1256

Notatnik
101 500 zł
działka na sprzedaż - Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Michałowo (gw), Stara Łuplanka
Powierzchnia: 2 900,00 m2
Cena/m2: 35,00 zł
AGP-GS-3498

Notatnik
4 500 zł
lokal na wynajem - Krypno, Krypno Wielkie
Krypno, Krypno Wielkie
Powierzchnia: 290,00 m2
Cena/m2: 15,52 zł
AGP-LW-3496

Notatnik

rozumiem