Lista ofert

1 190 000 zł
dom na sprzedaż - Białystok, Jaroszówka
Białystok, Jaroszówka
Powierzchnia: 153,80 m2
Cena/m2: 7 737,32 zł
Pokoje: 5 pokoi
APG-DS-1433

Notatnik
239 000 zł
video
dom na sprzedaż - Zabłudów (gw), Krynickie
Zabłudów (gw), Krynickie
Powierzchnia: 44,00 m2
Cena/m2: 5 431,82 zł
Pokoje: 1 pokój
ALT-DS-1433

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Wasilków, Nadawki
Wasilków, Nadawki
Powierzchnia: 47,00 m2
Cena/m2: 11 914,89 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-MS-3612

Notatnik
820 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Porosły
Choroszcz (gw), Porosły
Powierzchnia: 113,82 m2
Cena/m2: 7 204,36 zł
Pokoje: 5 pokoi
ALT-DS-1431

Notatnik
840 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Porosły
Choroszcz (gw), Porosły
Powierzchnia: 113,82 m2
Cena/m2: 7 380,07 zł
Pokoje: 5 pokoi
ALT-DS-1430

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Powierzchnia: 45,20 m2
Cena/m2: 108,41 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MW-1429

Notatnik
1 150 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 222,00 m2
Cena/m2: 5 180,18 zł
Pokoje: 4 pokoje
APG-DS-1432

Notatnik
1 249 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 185,00 m2
Cena/m2: 6 751,35 zł
Pokoje: 4 pokoje
AGP-DS-3610

Notatnik

rozumiem