Lista ofert

589 000 zł
video
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Słoneczny Stok, Marczukowska
Białystok, Słoneczny Stok, Marczukowska
Powierzchnia: 42,33 m2
Cena/m2: 13 914,48 zł
Pokoje: 3 pokoje
AGP-MS-3608

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Powierzchnia: 35,00 m2
Cena/m2: 12 142,86 zł
Pokoje: 2 pokoje
AGP-MS-3606

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Ludwika Waryńskiego
Białystok, Centrum, Ludwika Waryńskiego
Powierzchnia: 37,73 m2
Cena/m2: 12 960,51 zł
Pokoje: 2 pokoje
EM4-MS-775

Notatnik
127 660 zł
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wasilków (gw), Studzianki, Zapieczki, Konwaliowa
Wasilków (gw), Studzianki, Zapieczki, Konwaliowa
Powierzchnia: 982,00 m2
Cena/m2: 130,00 zł
EM4-GS-774

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Antoniuk, Wierzbowa
Białystok, Antoniuk, Wierzbowa
Powierzchnia: 46,50 m2
Cena/m2: 10 643,01 zł
Pokoje: 3 pokoje
APG-MS-1425

Notatnik
550 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Powierzchnia: 2 192,00 m2
Cena/m2: 250,91 zł
ALT-GS-1418

Notatnik
285 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Supraśl (gw), Ciasne, Zielona
Powierzchnia: 1 292,00 m2
Cena/m2: 220,59 zł
ALT-GS-1417

Notatnik
265 000 zł
działka na sprzedaż - Supraśl (gw), Ciasne, Radosna
Supraśl (gw), Ciasne, Radosna
Powierzchnia: 900,00 m2
Cena/m2: 294,44 zł
ALT-GS-1416

Notatnik

rozumiem