Lista ofert

83 000 zł
działka na sprzedaż - Orla, Malinniki
Orla, Malinniki
Powierzchnia: 20 600,00 m2
Cena/m2: 4,03 zł
DSN-GS-117

Notatnik
150 000 zł
działka na sprzedaż - Tykocin
Tykocin
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 150,00 zł
ALT-GS-1423

Notatnik
312 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 32,13 m2
Cena/m2: 9 710,55 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1431

Notatnik
339 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 32,30 m2
Cena/m2: 10 495,36 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1430

Notatnik
389 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki
Białystok, Bacieczki
Powierzchnia: 37,78 m2
Cena/m2: 10 296,45 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1429

Notatnik
138 000 zł
lokal na sprzedaż - Białystok, Piasta, Mieszka I
Białystok, Piasta, Mieszka I
Powierzchnia: 20,40 m2
Cena/m2: 6 764,71 zł
ALT-LS-1421

Notatnik
334 000 zł
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
Białystok, Bacieczki, Produkcyjna
Powierzchnia: 34,22 m2
Cena/m2: 9 760,37 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MS-1428

Notatnik
185 000 zł
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany
Zabłudów (gw), Kuriany
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 185,00 zł
APG-GS-1427

Notatnik

rozumiem