Lista ofert

840 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Porosły
Choroszcz (gw), Porosły
Powierzchnia: 113,82 m2
Cena/m2: 7 380,07 zł
Pokoje: 5 pokoi
ALT-DS-1430

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Warszawa, Ochota, Nowogrodzka
Powierzchnia: 45,20 m2
Cena/m2: 108,41 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MW-1429

Notatnik
1 150 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 222,00 m2
Cena/m2: 5 180,18 zł
Pokoje: 4 pokoje
APG-DS-1432

Notatnik
1 249 000 zł
dom na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 185,00 m2
Cena/m2: 6 751,35 zł
Pokoje: 4 pokoje
AGP-DS-3610

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Słoneczny Stok, Upalna
Białystok, Słoneczny Stok, Upalna
Powierzchnia: 42,80 m2
Cena/m2: 9 322,43 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1425

Notatnik
mieszkanie na wynajem - Juchnowiec Kościelny, Kleosin, Kraszewskiego
Juchnowiec Kościelny, Kleosin, Kraszewskiego
Powierzchnia: 56,00 m2
Cena/m2: 37,50 zł
Pokoje: 3 pokoje
ALT-MW-1424

Notatnik
83 000 zł
działka na sprzedaż - Orla, Malinniki
Orla, Malinniki
Powierzchnia: 20 600,00 m2
Cena/m2: 4,03 zł
DSN-GS-117

Notatnik
150 000 zł
działka na sprzedaż - Tykocin
Tykocin
Powierzchnia: 1 000,00 m2
Cena/m2: 150,00 zł
ALT-GS-1423

Notatnik

rozumiem