Lista ofert

425 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Podleśna
Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Podleśna
Powierzchnia: 1 106,00 m2
Cena/m2: 384,27 zł
ALT-GS-1449

Notatnik
428 000 zł
nowa oferta
Turośń Kościelna, Niewodnica Kościelna, Podleśna
Powierzchnia: 1 112,00 m2
Cena/m2: 384,89 zł
ALT-GS-1448

Notatnik
1 100 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka
Białystok, Bacieczki, Tkacka
Powierzchnia: 5 705,00 m2
Cena/m2: 192,81 zł
ALT-GS-1447

Notatnik
2 200 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka
Białystok, Bacieczki, Tkacka
Powierzchnia: 10 180,00 m2
Cena/m2: 216,11 zł
ALT-GS-1446

Notatnik
555 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany
Zabłudów (gw), Kuriany
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 185,00 zł
APG-GS-1437

Notatnik
495 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
Juchnowiec Kościelny, Ignatki, Miła
Powierzchnia: 1 245,00 m2
Cena/m2: 397,59 zł
ALT-GS-1440

Notatnik
290 070 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 879,00 m2
Cena/m2: 330,00 zł
ALT-GS-1439

Notatnik
309 540 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Choroszcz (gw), Klepacze
Choroszcz (gw), Klepacze
Powierzchnia: 938,00 m2
Cena/m2: 330,00 zł
ALT-GS-1438

Notatnik

rozumiem