Lista ofert

2 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Centrum, Jurowiecka
Białystok, Centrum, Jurowiecka
Powierzchnia: 46,00 m2
Cena/m2: 43,48 zł
Pokoje: 2 pokoje
APG-MW-1438

Notatnik
1 100 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka
Białystok, Bacieczki, Tkacka
Powierzchnia: 5 705,00 m2
Cena/m2: 192,81 zł
ALT-GS-1447

Notatnik
2 200 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Białystok, Bacieczki, Tkacka
Białystok, Bacieczki, Tkacka
Powierzchnia: 10 180,00 m2
Cena/m2: 216,11 zł
ALT-GS-1446

Notatnik
555 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zabłudów (gw), Kuriany
Zabłudów (gw), Kuriany
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 185,00 zł
APG-GS-1437

Notatnik
895 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
Białystok, Centrum, Św. Rocha
Powierzchnia: 52,60 m2
Cena/m2: 17 015,21 zł
Pokoje: 3 pokoje
ALT-MS-1445

Notatnik
797 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Św. Rocha
Białystok, Centrum, Św. Rocha
Powierzchnia: 45,71 m2
Cena/m2: 17 436,01 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1443

Notatnik
1 500 zł
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Białystok, Antoniuk
Białystok, Antoniuk
Powierzchnia: 42,00 m2
Cena/m2: 35,71 zł
Pokoje: 2 pokoje
AGP-MW-3616

Notatnik
398 000 zł
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Białystok, Centrum, Aleja Józefa Piłsudskiego
Powierzchnia: 37,50 m2
Cena/m2: 10 613,33 zł
Pokoje: 2 pokoje
ALT-MS-1442

Notatnik

rozumiem